كد محصول: 361

مبل کلاسیک جدید

خرید مبل کلاسیک شیک

یکی از اصلی‌ترین ارکان جدایی‌ناپذیر این سبک پرطرفدار مبلمان نیمه استیل یا کلاسیک است. مبل کلاسیک دارای ظاهری اصیل، ظریف و زیبا است و بیشتر به اثر هنری شباهت دارد.این مبلمان بر روی خطوط و فضاهای منحنی تاکید زیادی دارد و مبلمان کلاسیک ریزه‌کاری‌ها پیچیدگی‌های خیلی ظریف و دقیقی دارد که طراحی خاص خودش را می‌طلبد و باعث می‌شود که این سبک از سبک های محبوب در بین بیشتر مردم و همچنین خانواده های ایرانی باشد. مبلمان کلاسیک ریشه در کشورهای اروپایی دارد و اولین طراح آنان اروپایی‌ها بودند ولی بیشتر در کشورهای شرقی و عربی و خاورمیانه می توان معماری و دکوراسیون های جذاب این نوع مبلمان را یافت.
  • نقد و بررسی

قیمت مبل کلاسیک در تهران

این مدل از مبل های کلاسیک موجود در مجموعه آوه چوب یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل مبل های کلاسیک است که طراحی خاص و ویژه ای دارد این مدل مبل دارای دسته های بلند اما نازک است که فرد راحت بتواند از آن استفاده کند و به نسبت مبل های کلاسیک دیگر بسیار خوش فرم و نشیمن مناسبی برای نشستن دارد و مانند مبل های راحتی نرم است و برخلاف دیگر مبل های استیل نشیمن خشک و آزار دهنده ای ندارد.

خرید اینترنتی مبل کلاسیک 

ما در مجموعه آوه چوب برای در نظرگرفتن راحتی شما مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود کرده ایم تا با دیدن انواع مدل های مبل موجود در آوه چوب و انتخاب رنگ و طرح پارچه و چوب آن ثبت سفارش کنید و اقدام به خرید مبل کلاسیک خود در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت کنید.

محصولات وابسته