آینه و کنسول اسپرت سفید

کنسول یک میز باریک پایه دار یا بدون پایه است که در گوشه ای از اتاق خواب مستر، اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی قرار داده می شود. این وسیله بهترین گزینه برای ایجاد نمایی زیبا و کلاسیک در منزل است و از مزایای آن می توان به استفاده در خانه های کوچک و بزرگ اشاره نمود. میز کنسول زیبایی حیرت انگیزی به دکوراسیون می بخشد و علاوه بر دکوراتیو کردن منزل، مکان مناسبی برای قرار دادن اشیاء مختلف فراهم می نماید. ما در گالری آوه چوب انواع آینه و کنسول اسپرت سفید را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز اراه می کنیم. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع آینه و کنسول اسپرت در رنگبندی های مختلف با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و بهترین آینه و کنسول اسپرت سفید را خریداری نمایید.
 
 ۰۹۱۲۵۲۴۴۹۳۷ |  ۰۹۱۲۰۰۳۲۸۲۳ |  ۰۲۱۵۶۵۸۷۹۰۱ |  ۰۲۱۵۶۵۸۷۹۰۲
 
آینه و کنسول اسپرت سفید

انواع سبک آینه کنسول‌ها

 سبک هر اتاق به خانه حس و حال و زندگی می‌دهد و به صورت مستقیم نشان‌دهنده‌ی علایق شخصی و سبک زندگی شما است. خوشبختانه در انتخاب سبک هیچ درست و غلطی وجود ندارد و چیزی که شما دوست باشید، بهترین انتخاب است. آینه کنسول‌ها هم مثل سایر مبلمان خانه سبک‌ها متنوعی دارند که شاید انتخاب از میان آن‌ها کمی دشوار باشد. بنابراین تقسیم‌بندی آن‌ها به گروه‌های مختلف از جمله آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت به شما کمک می‌کند راحت‌ترین تصمیم بگیرید. این تقسیم بندی عبارت است از:
  • سلطنتی
  • اسپرت
  • مدرن
  • ترکیبی
 

آینه کنسول سلطنتی

آینه کنسول سلطنتی معمولا از چوب‌های تیره مثل قهوه‌ای سوخته یا چوب‌های متوسط مثل فندقی ساخته می‌شود. آینه کنسول سلطنتی معمولا با جزئیات استادانه و هنرمندانه مثل منبت‌کاری، چوب‌های خراطی شده، پایه‌های کار شده و دسته‌های برنجی برای کشو و کابینت ساخته می‌شوند. آینه کنسول سلطنتی معمولا بزرگ‌تر از سایر انواع است و ظاهری مجلل دارد. با این اوصاف اگر مبلمان شما سلطنتی است و فضای کافی هم دارید آینه کنسول سلطنتی بهترین انتخاب برای شما است.
 
آینه و کنسول اسپرت سفید

آینه کنسول اسپرت

تمرکز آینه کنسول‌های اسپرت بیشتر روی کاربردی بودن و ظاهر است. خطوط و شکل کلی آینه کنسول اسپرت خطی است اما گوشه‌های گرد و نرم‌تر هم در آن دیده می شود. آینه کنسول اسپرت ظاهر آرام‌تری نسبت به آینه کنسول سلطنتی دارد و معمولا از چوب‌های روشن یا متوسط ساخته می‌شود.

آینه کنسول مدرن

میزهای کنسول مدرن معمولا از اشکال هندسی که غالبا قرینه هم نیستند و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ها و مصالح جدید ساخته می‌شوند. میز کنسول مدرن معمولا از شیشه یا کروم ساخته می‌شود. همچنین خطوط صاف یا کاملا گرد در آن دیده نمی‌شود و اشکال هندسی دیگر مانند چندضلعی‌ها مورد توجه طراحان آینه کنسول‌های مدرن هستند.
آینه و کنسول اسپرت سفید

آینه کنسول ترکیبی

میز کنسول ترکیبی به این نام خوانده می‌شود چون غالبا ترکیبی از سبک‌های مختلف به‌خصوص آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت است. آینه کنسول‌های ترکیبی ظاهری کمتر تجملی دارند اما ساده‌ی ساده هم نیستند. مزیت آینه کنسول‌های ترکیبی این است که هم با مبلمان اسپرت و هم با مبلمان سلطنتی هماهنگی دارند. ضمنا آینه کنسول‌های ترکیبی راحت و کاربردی هستند. از نظر ظاهری آینه کنسول‌های ترکیبی خطوط کلاسیک و گوشه‌های گرد دارد و از چوب‌های متوسط و تیره ساخته می‌شوند.

خرید آینه و کنسول اسپرت سفید

ما در گالری آوه چوب انواع آینه و کنسول اسپرت سفید را طراحی و تولید می کنیم . شما عزیزان به خصوص تازه عروس خانم های جوان که مشتاق خرید آینه و کنسول اسپرت سفید هستید می توانید با مراجعه به صفحه ی آینه و کنسول بهترین آینه و کنسول اسپرت سفید را خریداری نمایید.