نحوه انتخاب بوفه دکوری
نحوه انتخاب بوفه دکوری
بوفه و ویترین ها یکی از مهم ترین وسایل های مبلمان خانه است و در بیشتر خانه ی ایرانی ها دیده میشود از بوفه برای به نمایش گذاشتن ظروف تزئینی و ظروف پذیرایی خاص استفاده میشود پس باید بوفه را در بهترین جای خانه قرار داد تا بتوانید ظروف تزئینی خود را به نمایش بگذارید.بهترین جا برای قرار دادن بوفه دکوراسیون پذیرایی و غذا خوری است. ما در آوه چوب مرکز فروش انواع بوفه چوبی می باشیم برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان در مورد انواع بوفه چوبی توضیحاتی را رائه می دهیم.
مبل شزلون چیست
مبل شزلون چیست
شزلون ها به گونه ای از مبلمان گفته می شود که به صورت مبل تک در فضای دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و معمولا دارای یک دسته قوس دار می باشد دسته شزلون هایی که عمودی اند غالبا راحتی مطلوب را برای مخاطب این مبلمان به وجود نمی آورند پس در انتخاب نوع استاندارد آن باید دقت زیادی کنید. این نوع مبلمان که از دسته مبلمان راحتی می باشند بیشتر در حوزه عکاسی مورد استفاده قرار می گیرند.
راهنمای خرید آینه و کنسول
راهنمای خرید آینه و کنسول
آینه کنسول یا میز کنسول جزو وسایل تزئینی خانه است که در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا راهرو کاربرد دارد. آینه کنسول‌ها بهترین مکان برای گذاشتن وسایل تزئینی مثل گلدان، عکس‌ها و دیگر وسایلی است که نشان‌دهنده‌ی روحیات خاص شما است و به خانه حال و هوایی خودمانی، گرم و صمیمانه می‌دهد.
اصول انتخاب میز ناهار خوری
اصول انتخاب میز ناهار خوری
میز ناهار خوری شاید تا همین چند سال پیش صرفا یکی از نیازهای نه چندان پر اهمیت خانواده‌ها بود برای این‌که دور هم جمع شوند و غذا بخورند. با گذر زمان و پیشرفت‌های هنر معماری و اهمیت دکوراسیون داخلی در خانه‌ها و خانواده‌ها، اکنون به نظر می‌رسد که این عناصر، چه میز ناهارخوری و چه انواع و اقسام صندلی‌ها و نیمکت‌هایی که برای آن‌ها سراغ داریم، یکی از المان‌های زیبایی شناسی در خانه‌ها شده‌اند. بسیاری از خانواده‌ها، در انتخاب سرویس ناهار خوری تمام دقت را به کار می‌گیرند تا آن را به نحوی انتخاب کنند که در
دکوراسیون مبل راحتی
دکوراسیون مبل راحتی
مبل راحتی یکی از معروف ترین انواع مبل ها می باشد و در منزل بسیاری از افراد یافت می شود زیرا به دلیل راحتی که در هنگام نشستن دارند از پر طرفدار ترین مبل ها به شمار می روند. امروزه نیز شرکت های مختلفی به طور مداوم جدید ترین مبل های راحتی را تولید کرده و روانه بازار می‌کنند.
مبل چستر چیست
مبل چستر چیست
مبلمان چستر به مبلمانی گفته میشود که از لمسه زیادی در این مبلمان به کار رفته است معمولا این نوع مبلمان لسمه در پشت کار و کف کار زده میشود لمسه همان فرو رفتگی داخل پارچه است. معمولا لمسه کاری مبلمان راحتی زیبایی خاصی به مبلمان میدهد و مبلمان را از خیلی سادگی بیرون می آورد این البته به یاد داشته باشید لمسه کاری باید با دقت خیلی بالا زده شود که ظرافت مبلمان حفظ شود همانظور که عرض کردیم مبلمان راحتی معمولا ساده است و ظرافت کار در این مبلمان خیلی مهم است همچنین پارچه خوب نقش خوبی در مبلمان چستر و ان
کلاف مبلمان
کلاف مبلمان
کلاف مبل استخوان بندی مبلمان است. هر چه استحکام و متریال کلاف بهتر باشد، مبل شما دوام بیشتری خواهد داشت و سالهای بیشتری میتوانید از آن بهره بگیرید.
انواع چوب برای ساخت مبلمان
انواع چوب برای ساخت مبلمان
کیفیت یک مبل به نوع چوب و کلاف کار بستگی دارد, اگر مبل شما از کلافی بی کیفیت ساخته شده باشد به مرور زمان مبل شما به صدا افتاده و باعث نارضایتی شما از خریدتان می شود. از آنجایی که در مبلمان قسمت اصلی و بدنه کار از چوب تهیه می شود کیفیت چوب به کار رفته بسیار مهم واساسی می باشد. چوبی که در اسکلت یک مبل به کار می رود اکثرا چوب درخت گردوست زیرا چوب محکمی است و حشرات چوب خوار کمتر آنرا می خورند, زیرا گردو چوب تلخی دارد.
انتخاب مبلمان برای فضاهای کوچک
انتخاب مبلمان برای فضاهای کوچک
با افزایش رور افزون جمعیت و بحران مسکن موجود در زندگی شهری و همچنین مسائل آپارتمان نشینی، همواره مشکلاتی برای انتخاب دکوراسیون زیبا و اصولی برای خانه ها و آپارتمان های کوچک وجود دارد. مهم‌ترین مشکل، کمبود فضا و جای گیری وسایل در خانه‌های کوچک است، اما جای نگرانی ندارد.
آشنایی با رنگ های ترمووود
آشنایی با رنگ های ترمووود
چوب های ترمو پس از حرارت دیدن، در برابر شرایط مختلف آب و هوایی، حمله حشرات، قارچ ها و باکتری ها مقاوم می شوند اما این چوب ها نمی توانند به خوبی در برابر اشعه ی UV آفتاب مقاومت کنند به همین دلیل قبل از نصب چوب ترمو در فضاهای داخلی و خارجی به خصوص مناطقی که در معرض تابش مستقیم اشعه ی آفتاب هستند، از رنگ مخصوص ترمووود استفاده می شود. این رنگ ها جزو عملیات تکمیلی ترمووود بوده که به صورت یک لایه پوششی، محافظ چوب هستند و باعث افزایش پایداری رنگ طبیعی چوب و عدم ازدست دادن رنگ دانه ها می شوند.
آشنایی با چوب روسی درخت کاج
آشنایی با چوب روسی درخت کاج
این نوع چوب روسی بسیار محکم، سنگین و همچنین کم جا و فشرده است. چوب روسی در مقابل موریانه بسیار مقاوم است.
انواع چوب‌های مصنوعی و کاربرد آن‌ها
انواع چوب‌های مصنوعی و کاربرد آن‌ها
چوب یکی از اصلی‌ترین مواد در صنعت و به‌خصوص در تولید کالاهای حوزه دکوراسیون و مبلمان به شمار می‌رود. چوب به‌عنوان منبعی تجدید پذیر که به مدت‌زمان کمی برای پرورش و تولید احتیاج دارد با داشتن خصوصیت‌های مناسب برای تولیدکنندگان، همواره موردتوجه صنایع مختلف قرارگرفته است.
چوب راش به چگونه چوبی گفته می شود
چوب راش به چگونه چوبی گفته می شود
چوب راش اصطلاح و نامی است که در ایران برای نامیدن چوب هایی بکار می رود که در زبان انگلیسی beechنامیده می شود، این چوب از درختی تهیه می شود که در جنگلهای شمال ایران نیز وجود دارد.
رنگ های چاشنی در دکوراسیون منزل
رنگ های چاشنی در دکوراسیون منزل
رنگ ها از نظر روانشناسی تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون منزل و روحیه افراد دارند، این رنگ ها هستند که تعیین میکنند خانه شما سرشار از انرژی مثبت باشد یا انرژی منفی پس در انتخاب رنگ دکوراسیون منزل حسابی دقت کنید.