خرید میز کنسول چوبی

آینه و کنسول یکی از لوازم دکوری در منزل می باشد که چندین دهه از عمر آن به داخل منازل ما ایرانی ها نمی گذرد و بسیار مورد حمایت خانم های خانه قرار گرفته است.کنسول یک میز دکوری چوبی است که کاربردهای بسیاری دارد. شما می توانید با استفاده از کنسول های مدرنی که در بازار یافت می شوند علاوه بر زیبا سازی به چیدمان بهتر نیز دست پیدا کنید. همچنین شما می توانید از این میز و آینه زیبا و جادار برای هر بخشی از منزل که تمایل دارید استفاده کنید. اندازه و ابعاد میز کنسول به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. شما می توانید از میز کنسول به تنهایی یا از آینه همراه آن نیز بهره بگیرید. آوه چوب بورس آینه و کنسول در تهران آماده ی ارائه انواع میز و کنسول چوبی به شما عزیزان می باشد برای خرید آینه و کنسول چوبی با ما همراه باشید.

قیمت آینه و کنسول در تهران

اگر اتاق نشیمن و حتی پذیرایی شما از مساحت قابل قبولی برخوردار است بدون شک میز کنسول چوبی به همراه آینه  مهر نهایی برای دکوراسیون داخلی شما به شمار می آید. شما می توانید از آینه و کنسول چوبی برای نقطه مرکزی چیدمان مبلمان خود استفاده کنید. به شکلی که با قرار دادن یک میز کنسول و آینه همراه آن حول محور آن به چیدمان مبل ها بپردازید. همچنین می توانید از میز کنسول بدون آینه به منظور دکور کردن مدرن تر استفاده کنید.

فروش میز کنسول چوبی

شاید یک شمعدان و آینه رومیزی ایده خوبی برای دکور کردن میزهای کنسول به شمار آید. اتاق نشیمن را باید زیبا تر از تمام بخش های منزل دیزاین کرد زیرا رفت و آمد زیاد در این فضا نیازمند زیبا سازی بیشتر است.برای مشاهده انواع آینه و کنسول مدرن از فروشگاه آوه چوب دیدن نمایید و بهترین آینه و کنسول چوبی را خریداری نمایید.

انواع میز کنسول چوبی


 
میز کنسول و آینه

میز کنسول و آینه

مقایسه
جهت دريافت قيمت تماس بگيريد
آینه و کنسول3

آینه و کنسول سلطنتی

مقایسه
جهت دريافت قيمت تماس بگيريد
16

میز آرایشی قدی

مقایسه
جهت دريافت قيمت تماس بگيريد