دکوراسیون داخلی منزل با چوب

در فروشگاه آوه چوب میتوانید جدیدترین مدل های دکوری چوبی فوق العاده شیک را مشاهده نمایید.دیزاین داخلی منزل با چوب قادر است فضایی را در بخش های مختلف منزل خلق کند که هیچ عنصر دیگری در معماری داخلی توان رقابت با آن را ندارد.از چوب می توانید در دکوراسیون های کلاسیک و مدرن برای پوشش دیوارها و کف و سقف استفاده کنید همچنین می توانید از شلف و باکس و وسایل تزیین چوبی مختلف برای زیباسازی دکوراسیون منزل خود استفاده کنید و از این طریق به جذابیت طراحی داخلی قسمت های مختلف منزل تان بیفزایید.دکوراسیون داخلی منزل با چوب طبیعی و باکیفیت، فضایی خلق می کند که هیچ عنصر دیگری در معماری داخلی و خارجی یارای رقابت با آنرا ندارد.


دکوراسیون داخلی منزل با چوب  دکوراسیون داخلی منزل با چوب  میز چوبی
آینه و کنسول شیک و زیبا  میز نهارخوری چوبی  وسایل دکوری
روشنایی چوبی  آینه مدرن چوبی
 

دکور چوبی منزل

 چوب در هر فضایی که حضور داشته باشد، حالت و احساس همه نسبت به آن فضا را تا حد زیادی تحت تاثیر خود قرار می دهد. دکوراسیون چوبی منزل یکی از بهترین و ایده آل ترین روش های تزیین در طراحی داخلی بشمار می رود و خوشبختانه در کشورمان نیز این موضوع طرفداران زیادی پیدا کرده و طراحان و خانه دارها اهمیت زیادی برای چوب در دکوراسیون داخلی شان قائل میشوند.دکوراسیون چوبی منزل محدود به یک سبک نیست، در تمامی سبک ها از مدرن گرفته تا سنتی و صنعتی می توان از چوب استفاده های فوق العاده ای برای افزایش تاثیر گذاری همان سبک کرد. بسیاری از طراحان حرفه ای و مجرب، برای ایجاد فضایی مرتب، بدیع و اغوا کننده، چوب را بعنوان عنصر اصلی در طراحی داخلی خود وارد می کنند. در دکوراسیون های مدرن هیچ چیز مانند چوب نمی تواند گرما را به فضای سرد و کم انرژی خانه اضافه کند، به همین خاطر است که تقریبا در 90 درصد دکوراسیون های مدرن، حتما عنصری چوبی در دکوراسیون وجود دارد.

دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی

در دکوراسیون چوبی منازل, ممکن است از رنگ های روشن چوبی استفاده شود. این نوع دکوراسیون برای هر خانه با هر متراژی بسیار مناسب است و موجب روشنایی بیشتر و بزرگتر نشان دادن فضای خانه می شود. طراحی متفاوت استفاده از چوب در دکوراسیون منزل, استفاده از مبلمان چوبی و ... از مواردی هستند که در طراحی خانه های چوبی در نظر گرفته می شوند. تصاویر بالا نمونه هایی از جدیدترین این طراحی های چوبی را نشان می دهد.

دکوراسیون داخلی چوبی

شاید یکی از بزرگترین مزایای چوب به عنوان عنصری جذاب در طراحی این است که می توان آن را در هر جایی از منزل، در هر فضایی، با هر کارکردی به راحتی مورد استفاده قرار داد. می توان این دکوراسیون چوبی منزل را در آشپزخانه با نمایی زیبا از کابینت هایی چوبی یا گوشه ای از آشپزخانه با قفسه یا شلف چوبی و خلاصه هر چیز دیگری ایجاد نمود. چوب شاید بهترین ایده و البته بهترین مواد برای طراحی و استفاده در آشپزخانه هاست.

قیمت انواع دکوراسیون چوبی