ساخت وسایل چوبی در یافت آباد

وسایل چوبی به لحاظ بافت زنده و رنگ‌های گرم از محبوبیت بالایی برخوردارند. امروزه در تمامی فروشگاه‌های لوازم و وسایل دکوری، تنوع گسترده‌ای از محصولات چوبی به چشم می‌خورد. در مجموعه آوه چوب انواع وسایل و لوازم دکوری چوبی در انواع مختلف و متناسب با هر سلیقه ای و طبق مد روز طراحی و تولید شده است که با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب در دسترس شما قرار گرفته است.
 
برای اطلاع از قیمت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

مشاوره خرید : ۰۹۱۲۵۲۴۴۹۳۷

ثبت سفارشات : ۰۹۱۲۰۰۳۲۸۲۳

تلفن کارخانه : ۰۲۱۵۶۵۸۷۹۰۱
 

انواع لوازم دکوری چوبی

چوب یکی از کاربردی ترین وسایل در ایجاد محصولات دکوری و تزیینی به شمار می رودکه از آن می توان در زمینه های گوناگون برای تولیدوسایل بسیار زیبا و منحصر به فرد استفاده کرد.خلاقیت با چوب یکی از روش های ابتکاری برای ساخت وسایل متنوع با استفاده از چوبمی باشد که می توان آن ها را در هر محیطی مورد استفاده قرار داده و از آن برای زینت بخشیدن به فضای داخلی منزل و محیط کار استفاده کرد.
برای استفاده از وسایل چوبی در منازل لوکس و مدرن می توان به آن ها جلا داده وآن ها درخشان تر کرده و به این ترتیب جلوه زیباتری را در محیط ایجاد کرد.اگر هم قصد داشته باشید توسط خلاقیت با چوب و ساخت وسایل ابتکاری یک محیطساده تر و سنتی تر را طراح کنید برای این کار می توانید از بافت طبیعی چوب برایطراحی وسایل مورد نظر خود استفاده کرده و با قرار دادن آن ها در محیط، یک فضای
طبیعی و ساده را فراهم آورده و با مشاهده این اجسام، از القای انرژی مثبت آن ها در محیط بهره مند شوید.
انواع لوازم دکوری موجود در مجموعه آوه چوب شامل شلف های چوبی ،باکس های دیواری،قفسه های چوبی گلدان،انواع مجسمه چوبی،آینه های فانتزی و لوازم دکوری چوبی دیگر است که با قیمتی مناسب و در طرح های مختلف در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.
انواع شلف دیواری استند گلدان چوبی
 
لوازم دکوری

 

قیمت لوازم دکوری چوبی

خرید وسایل دکوری چوبی