دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی

چوب از عناصر طبیعی است و بافت سبکی دارد. خنثی بودن رنگ چوب باعث شده که به راحتی با سایر دکوراسیون هماهنگ شود. اگر چوب در حالت طبیعی خود استفاده شود، تمام گره و بافت خود را به طرز متفاوتی نشان می دهد. این عناصر طبیعی و با کیفیت، فضایی در محیط منزل ایجاد می کنند که هیچ دکوراسیونی قدرت مقابله با آن را ندارد.استفاده از چوب در دیزاین منزل مختص سبک خاص نیست و در دکوراسیون مدرن نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چوب در بسیاری از ابعاد و نماهای منزل به کار می رود. به عنوان مثال از آن می توانید برای پوشش دیوار، کف پوش، دکور تزیینی چوبی و … استفاده کنید. این قابلیت ترکیبی و انطباق چوب سبب محبوبیت استفاده از آن شده است.
در فروشگاه آوه چوب میتوانید جدیدترین مدل های دکوری چوبی فوق العاده شیک را مشاهده نمایید.
جهت دریافت قیمت تماس بگیرید
 
دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی  

دکور چوبی روی دیوار

امروزه تقریبا در هرخانه ای دکور های چوبی دیواری دیده می شود که یکی از پرطرفدار ترین دکور های چوبی دیواری انواع باکس ها و شلف های چوبی هستند. باکس و شلف در ابعاد و مدل های مختلف به عنوان یکی از جنبه های تزییناتی در دکوراسیون داخلی جایی دارد. استفاده از باکس های دیواری و طاقچه ها و قفسه ها گاها به عنوان یکی از المانهای طراحی داخلی منزل مورد استفاده قرار میگیرند.از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه های پایه دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام تری ساخته می شوند. به دلیل پرکاربرد بودن این طبقات چوبی و فلزی به طبع مدلهای متفاوتی هم طراحی و ساخته شده است.
 
دکور چوبیانواع لوازم دکوری آوه چوب

 

دکوراسیون داخلی منزل با چوب

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی منازل یکی از متداول ترین روش ها برای ایجاد گرمی و صمیمیت در منزل می شود.در دکوراسیون چوبی منازل, ممکن است از رنگ های روشن چوبی استفاده شود. این نوع دکوراسیون برای هر خانه با هر متراژی بسیار مناسب است و موجب روشنایی بیشتر و بزرگتر نشان دادن فضای خانه می شود. طراحی متفاوت استفاده از چوب در دکوراسیون منزل, استفاده از مبلمان چوبی و ... از مواردی هستند که در طراحی خانه های چوبی در نظر گرفته می شوند.

لوازم چوبی

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب

دکور چوبی دیواری

تزیینات چوبی منزل

دکوراسیون چوبی اتاق خواب

دکور با چوب

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی