گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1397/06/25 - 16:11
كد :1

انتخاب مبلمان چوبی

انتخاب مبلمان چوبی برای زیبایی و خاص شدن منزل کمک شایانی می کند که در اینجا مواردی که باعث منحصر به فرد شدن منزل شما می شود را نام می بریم .

میز جلو مبلی

میزهای جلو مبلی در دکوراسیون داخلی، این میز کاملا حس یک تنه بریده شده درخت را به شما نشان می دهد که ظاهرش دست خوش تغییرات طبیعی شده، انتخاب چنین شیشه ای برای میز هم کاملا هوشمندانه بوده است چرا که قرار است چوب ها بیشتر از دیگر مواد و مصالح به چشم بیایند.

مبلمان های تخت خواب شو برای دکوراسیون داخلی  

مبلمان های تخت خواب شو را ببینید که گر چه بسیار ساده هستند، اما نمی شود راحت از آن ها عبور کرد، گرچه استفاده از چوب سبک روستیک را به شما القا می کند. اما این مبل های تختخواب شو با طیف رنگ های جذاب و گیرای شان رگه هایی از سبک مینیمالیسم و مدرن را هم به خانه شما می آورند و باعث می شوند که تجربه ای متفاوت از فضا و حتی مبلمان های تان داشته باشید.

 

انتخاب مبلمان چوبی

میزهای غذاخوری با لبه های طبیعی در دکوراسیون داخلی

میز و صندلی های غذاخوری دارای صفحه هایی هستند که لبه های آن ها دست نخورده و طبیعی است و فقط کمی صاف شده اند تا رگه ها و پوسته های آن ها به دست ها آسیب نزند. حس غذا خوردن روی چنین میزهای باید جالب باشد، من که فکر می کنم با نشستن سر چنین میزی حس غذا خوردن در جنگل را داشته باشم شما را نمی دانم.

آباژورهای چوبی متفاوت برا دکوراسیون داخلی

آباژورهایی که پایه های چوبی شان با آن شکل های عجیب و غریب می تواند تبدیل به نقطه عطف اتاق خواب و یا اتاق مطالعه شما شود، اصلا می تواند یک مجسمه باشند به جای آباژور و یا حتی یک اثر هنری فاخر روی میز.

صندلی اپن های تمام چوب

اگر به دنبال صندلی اپن های متفاوت می گردید، حتما این صندلی ها را هم ببینید و اگر توانستید آن ها را نخرید. اصلا هم شوخی نمی کنیم، واقعا نمی شود آن ها را نادیده گرفت شاید کمی قیمت شان به واسطه چوبی بودنشان زیاد باشد اما زیبایی و ظرافت طراحی شان بر قیمتشان چیره خواهد شد.

کشو های چوبی برای طبقه بندی و نظم دهی خانه شما

اگر فضای کوچک شما را مجبور می کند تا از کشو ها و فایل های زیادی برای طبقه بندی و نظم دهی به دکوراسیون داخلی خانه تان بهره ببرید، دست کم می توانید این کشو ها و فایل ها را زیبا انتخاب کنید تا هر بار دیدنشان به جای عذاب آور بودن لذت بخش باشد، یکی از زیباترین نمونه های این کشو ها را در عکس بالا می توانید ببینید.

قفسه های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه

نمی دانم اسم آن چه که در عکس بالا می بینید را چه می شود گذاشت، قفسه، شلف پایه دار، وسیله دکوری، خلاصه هر چه که هست هم زیبا است و هم کاربردی. حتی اگر هیچ استفاده ای هم از آن نشود به خودی خود می تواند آراینده دیوار خانه شما باشد.