كد محصول: 294

مبل ال اروپایی

ساخت و فروش انواع مبلمان

  • نقد و بررسی

انواع مبلمان عروس 

طرحی بسیار ساده و جذاب، مناسب برای خانه‌ هایی با متراژ کم و یا خانه‌های بزرگ است. در قدیم، مبلمان با طرح ال را در کنج خانه قرار می‌دادند، اما امروزه با چیدمانی مدرن و بسیار زیبا می‌توانید آن را در هر قسمتی از خانه قرار دهید. مبلمان از لوازم اصلی در بخش دکوراسیون خانه است و برای پذیرایی از مهمانان و گذراندن لحظه‌های طولانی روی آن، برای رفتن به خانه‌ای جدید و یا تغییر در لوازم و نو کردن آن‌ها، اول به سراغ آن می‌رویم.
استفاده از مبلمان راحت با اصول استاندارد از دغدغه های تولیدکنندگان، طراحان و مسلماً مصرف کنندگان است. پس با انتخابی درست می‌توانیم با چیدمانی متناسب، هم به فضا و محیطی که در آن هستیم، جلوه و ظاهری متفاوت، مدرن و زیبا ببخشیم و هم از راحتی آن لذت ببریم و از نشستن‌ طولانی مدت روی آن خسته نشویم.

مبلمان ال مدل اروپایی 

  • دارای بدنه‌ ای چوبی با روکش و پارچه ای با طرحی بسیار ساده و مدرن
  • استفاده از چوب راش گرجستانی برای ساخت صندلی‌ها، با کیفیت و مرغوب

چون چوب راش به خاطر بافت و چگالی خود، مناسب‌ترین گزینه برای ساخت و تهیه دکوراسیون داخلی منزل و همچنین مبلمان است. مبلمان خانگی، میز و صندلی‌های محصولات آفر، متناسب با زندگی مدرن و در نهایت سادگی و زیبایی، سلیقه‌ شخصی شما را برای ایجاد فضایی گرم و صمیمی، پاسخگو است. اسکلت مقاوم و مستحکم آن، عمر بالا و مرغوبیت این تولیدات را تضمین می کند.