فروش آینه فانتزی چوبی در یافت آباد تهران

می توانید انواع آینه های مد روز دنیا را از فروشگاه آوه چوب خریداری کنید. ما با استفاده از تنه درختان انواع وسایل تزئینی و آینه های چوبی فانتزی را تولید می کنیم.
جهت دریافت قیمت تماس بگیرید
فروش آینه فانتزی چوبی در یافت آباد تهران  آینه دکوراتیو

مرکز فروش آینه های دکوراتیو در تهران

اگرچه کاربرد اصلی آینه ها برای دیدن و مرتب کردن خود و برطرف کردن عیوب ظاهری می باشد، ولی با توجه به اهمیت آن ها در دکوراسیون، انواع متنوعی از این عنصر همه فن حریف طراحی و ساخته می شود که بر اساس کاربرد و جایگاه قرارگیری می توان آن ها را انتخاب کرد. برخی از این مدل ها به شرح زیر است:

آینه دکوراتیو

همان طور که از نامشان مشخص است، این مدل از آینه ها بیشتر جنبه تزیینی دارند و با کمک آن ها می توان رنگ و جلوه ای زیبا و خاص یه دیوارهای خانه بخشید. آینه های دکوراتیو که در سایز و مدل های متنوعی مثل پازلی و حتی گرد و ساده طراحی می شوند، حتی ممکن است رنگ های مختلفی نیز داشته باشند. 

آینه پایه دار

آینه های پایه دار به دلیل نمای زیبایی که دارند جز مدل های محبوب آینه می باشند. این آینه ها که در سایزهای مختلفی طراحی می شوند، به صورت قدی و ایستاده در اتاق خواب و یا گوشه سالن و حتی در اندازه کوچک و به شکل رومیزی برای قرار دادن روی شومینه و میز استفاده می شوند.

آینه قدی

یکی از پر طرفدارترین مدل های آینه می باشد که می تواند به صورت متری روی در کمد نصب شده و یا به شکل پایه دار مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از آینه قدی به راحتی می توان ظاهر کلی خود را برای رفتن به مهمانی و یا قرارهای کاری بررسی کرده و نواقص احتمالی را برطرف کرد. 

آینه اتاق خواب

این مدل از آینه که غالبا به همراه میز زیر آن برای قرار دادن لوازم آرایشی و سایر اقلام تعبیه می شود جز یکی از ملزومات اتاق خواب می باشد. این آینه ها علاوه بر دلباز نشان دادن اتاق خواب برای آماده شدن و آرایش مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به دکوراسیون اتاق خواب می توانند اندازه و مدل های گوناگونی داشته باشند.

آینه پلکسی

یکی از مدل های نسبتا جدید آینه که استفاده از آن اخیرا رواج پیدا کرده، آینه های پلکسی می باشد. پلکسی در واقع متریالی بسیار شفاف و تخت است که در برابر عوامل محیطی مثل نور خورشید، سرما و گرما مقاوت بسیار بالایی دارد. به علاوه استحکام بیشتری نسبت به شیشه داشته و رطوبت کمتری نیز جذب می کند. آینه های پلکسی که بیشتر کاربرد تزیینی دارند در مدل های مختلف ساده و یا پازلی عرضه می شوند که می تواند با دکوراسیون های گوناگونی ست شود.

آینه توالت

یکی از مواردی که در سرویس های بهداشتی جز موارد نسبتا ضروری است، وجود آینه توالت می باشد. این آینه ها در هنگام شستشوی صورت و حتی مسواک زدن کاربرد دارد و با توجه به اندازه سرویس بهداشتی در سایز و مدل های مختلفی عرضه می شود.فروشگاه آوه چوب اقدام به فروش مجموعه ای از جدیدترین و شیک ترین مدل های آینه کرده است.