کمد چوبی

کمد لباس مانند دروارها و کشوها، مکانی برا ذخیره و نگهداری لباس ها و بطور کلی وسایلی هستند که خصوصی محسوب می شوند. در طراحی مدل های جدید کمد لباس هر چه به جلوتر می رویم به طرح های بسیار متنوع و زیبایی برمیخوریم که در دو سبک پرطرفدار مدرن و کلاسیک تهیه و تولید می شوند. جالب است بدانید کمد های لباس در زمان های قدیم بین پادشاهان و ملکه ها رواج پیدا کرده و آنها اولین افرادی بودند که برای نگهداری لباس های خود از کمد های مخصوص لباس استفاده می کردند. قبل از انتخاب یا طراحی کمد لباس منزلتان باید ابتدا در مورد سبک و استایل آن (مدرن و کلاسیک) تصمیم گیری کنید.

قیمت کمد لباس چوبی ارزان

اگر بیشتر طرفدار سبک کلاسیک هستید و دکوراسیون منزلتان هم تمی کلاسیک دارد می توانید از مدل کمد هایی به سبک کلاسیک که شکلی شبیه به طرح های قرن 17 میلادی دارند استفاده کنید. کمدهایی که معمولا درب های رخت آویز نیمه بلند برای آویزان کردن لباس های رسمی دارند و بروی آنها در قسمت حاشیه درب ها طرح هایی حکاکی شده است (چیزی شبیه به کابینت های کلاسیک آشپزخانه). همچنین در قسمت زیر درب رخت آویز، کشوهایی درواری قرار دارند که برای تا کردن لباس های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید کمد لباس در یافت آباد

اگر  قصد استفاده از طرح های مدرن را دارید. باید از کمد هایی استفاده کنید که درب هایی ساده و صاف دارند و عموما با پوششی گلاسی تزئین شده اند تا نمایی براق و درخشان داشته باشند. در چنین کمد هایی معمولا از ترکیب چوب و شیشه استفاده می شود. شیشه جلوه ایی کاملا شیک و مدرن به کمد لباس شما خواهد داد. سعی کنید کمد ها در گوشه ای از اتاق قرار بدهید و فضای مناسب برای آنها را از قبل به دقت اندازه گیری کرده باشید

کمد چوبی
کمدهای چوبی به هیچ وجه از مد خارج نشده همیشه جایگاه خاصی برای خود در بازار مد و منازل دارند .
با انتخاب کمدهای چوبی می توانید زیبایی را به اتاق های خود ببخشید.دوام و مقاومت کمد های چوبی بستگی به نوع چوبی که در ساخت آن ها استفاده میشود بسیار حائز اهمیت است فروشگاه آوه چوب با استفاده از چوب های راش گرجستان و ام دی اف در جه به روزترین و مقاوم ترین کمدها را طراحی و تولید می کند.ما در فروشگاه آوه چوب مرغوبیت  و کیفیت کار را در نظر داریم و با سعی و تلاش در ساخت متنوع ترین کمدها و لوازم چوبی منزل کالای با کیفیت و ضمانت شده ای را به شما تحویل می دهیم.
از دیگر امتیازات فروشگاه ما این است که کالا را با سلیقه و ایده مشتری می سازیم  و در صورت درخواست ست کردن تجهیزات در خدمت مشتریان هستیم و طبق سلیقه مشتری سفارشات را تحویل می دهیم.

 

قیمت کمد چوبی

مرکز فروش کمد چوبی در تهران

خرید کمد لباس ارزان در یافت آباد